![]() |
Пульт керування TBS TANGO 2 V4 |
* Обов'язкові поля
| Протокол | Crossfire |
| Зовнішній модуль | JR сумістний |
| Частота передавача/приймача | 2.4 ГГц |
| Тип батарей | 18650 |
| Дисплей | 128 x 64 Монохромний LCD |
| Вага | 565г |
| Ширина | 185мм |
| Висота | 160мм |
| Товщина | 60мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари