Ретранслятор CADDX Walksnail Avatar Repeater |
* Обов'язкові поля
Потужна передача на 5,2 ГГц та 5,8 ГГц з підсилюючими направленими антенами.
Вбудований апаратний фільтр - зменшує суміжний канальний вплив пристрою, допомагаючи досягти більш стабільної передачі.
Крок 1: Увімкніть наземний приймач, репітер та передавач.
Крок 2: Натисніть кнопки парування на наземному блоку та передавачі.
Крок 3: Після успішного бінда індикатор стає зеленим.
Крок 4: Зв'язок завершено, і VRX відображає зображення.
Репітери Avatar Repeaters надають більший діапазон з регулюванням потужності для відповідності різним потребам.
Виробництво фільмів та медіа, фотографія під час подорожей на відкритому повітрі, дивовижні пригоди.
Репітер Avatar призначений інтеграції з Walksnail і сумісний з Goggles X, Avatar VRX та всіма Walksnail VTXs.
Розкрийте повний потенціал FPV з першим репітером цифрової відеопередачі HD. Підвищуйте силу сигналу, розширюйте дальність передачі та насолоджуйтеся більш плавним, чіткішим відео.
| Специфікація | |
| Система | Система Avatar HD |
| Вхідна потужність | 9В-26В |
| Розміри | 119.5*72*18.6мм |
| Вага | 145.9г (без антени) |
| Інтерфейс введення/виведення | USB, 4-контактний роз'єм 1.0мм |
| Роздільна здатність передачі | 1080p/100fps, 1080p/60fps, 720p/100fps, 720p/60fps |
| Частота комунікації | 5.15ГГц-5.30ГГц; 5.50ГГц-5.85ГГц; |
| Потужність передавача (EIRP) |
FCC:<30дБм; CE:<14дБм; SRRC:<20дБм; MIC:<25дБм |
| Антена 5.2ГГц |
Діапазон частот: 5.15ГГц-5.30ГГц; Підсилення: 7dBi (середнє) Поляризація: LHCP |
| Антена 5.8ГГц |
Діапазон частот: 5.50ГГц-6.00ГГц Підсилення: 7dBi (середнє) Поляризація: LHCP |
| Тип відеопередавача/приймача | Цифровий |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц, 5.2 ГГц |
| Тип | ретранслятор |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари