![]() |
Сонцезахисна шторка StartRC для планшета 10.1-10.8 для дронів DJI та Autel (сіра) |
* Обов'язкові поля
Сонцезахисна шторка від сонця StartRC для пультів DJI Mini 3/2 / Air 2S / Mavic 3 сумісний з iPad та іншими планшетами діагоналлю від 10.1 до 10.8 дюймів.
Каркас виготовлений з термопластичної смоли і покритий зверху PU шкірою, а для збіріки використовуються магнітні замки, це дозволило зробити шторку легшою, зносостікою,а збірку/розбирання шквидким.





| Сумісність з коптерами | DJI |
| Сумісність з серіями коптерів | Mavic Air 2, Mini 2, Air 2S, Mavic 3, Mini 3 Pro |
| Колір | сірий |
| Матеріал | Силікон, Поліуретан (PU/TPU) |
| Ширина | 17,4 см |
| Висота | 18,5 см |
| Довжина | 27 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари