![]() |
Стабілізатор для бездзеркальних камер DJI RS 3 Mini |
* Обов'язкові поля
DJI RS 3 Mini - компактний стедікам для роботи з камерами до 2 кг, обладнаний екраном керування, підтримує можливість зйомки у вертикальному форматі
| Робочі параметри | |
|---|---|
| Навантаження | 0.4-2 кг (0.8-4.4 фунти) |
| Максимальна керована швидкість обертання |
|
| Механічний діапазон |
|
| Порти аксесуарів |
|
| Батарея | |
| Модель | HB7-2450mAh-7.2 |
| Тип | 18650 Li-ion 2S |
| Ємність | 2450 mAh |
| Енергія | 17.64 Wh |
| Час роботи | 10 годин |
| Специфікація зарядки | 5В/2A |
| Час зарядки | Приблизно 2.5 години |
| Рекомендована температура зарядки | 5° до 40° C (41° до 104° F) |
| Зʼєднання | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Порт зарядки | USB-C |
| Вимоги до додатку Ronin | |
| iOS | 11.0 чи новіше |
| Android | 7.0 чи новіше |
| Мови | Англійська, Спрощена китайська, Традиційна китайська, Німецька, Французька, Корейська, Японська, Іспанська, Португальська (Бразилія), Російська, Тайська |
| Призначення стабілізатора | для бездзеркальної камери |
| Макс. навантаження | 2 кг |
| Час роботи | 10 год |
| Роз'єми | USB-C |
| Ємність | 2450 мАг |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Особливі властивості | зарядка камери, встановлення на штатив, фолоу-фокус |
| Особливі функції | Tracking, Motionlapse, Timelapse, Підключення до деколькіх приладів |
| Керування | Кнопки, Смартфон (Bluetooth), Джойстик |
| Wi-Fi | 2.4GHz |
| Кількість вісів стабілізації | 3 |
| Кут повороту | 360° |
| Кут погойдування | від - 95° до + 240° |
| Кут нахилу | від -110° до + 210° |
| Сумісність з камерами | Canon, Sony Alpha, Panasonic |
| Сумісність з ОС | iOS, Android, MacOS, Windows |
| Колір | чорний |
| Вага | 795 г |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 323 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари