![]() |
Тепловізійна камера CADDX 256CA 256×192 (аналогова) |
* Обов'язкові поля
| Тип вихідного сигналу | аналоговий |
| Тип FPV камери | тепловизійна |
| Роздільна здатність | 256×192@12um |
| Об'єктив | 4 мм |
| Вага | 38 г |
| Ширина | 19.5 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Товщина | 20.23 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари