![]() |
Тепловізійна камера CADDX 640CA 640×512 (аналогова) |
* Обов'язкові поля
| Тип вихідного сигналу | аналоговий |
| Тип FPV камери | тепловизійна |
| Роздільна здатність | 640x512@12um |
| Об'єктив | 2.1 мм |
| Вага | 5.9 г |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 19 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари