![]() |
Відео передавач Caddx VTX 1.3 ГГц з антеною |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 800 мВт |
| Роз'єм антени | SMA |
| Потужність відеопередавача | 25/800 мВт |
| Частота передавача/приймача | 1.3 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 9 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 9 г |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари