![]() |
Відео приймач Matek VRX-1G3-V2 1.2-1.3GHz |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Роз'єм антени | SMA |
| Частота передавача/приймача | 1.2 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 9 |
| Тип | відеоприймач |
| Вага | 19г |
| Ширина | 27мм |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 43мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари