![]() |
Відеоперадавач Matek VTX-1G3SE-9 1.2/1.3GHz |
* Обов'язкові поля
Відео передавач Matek VTX-1G3SE 9CH 1.2-1.3GHz
Увага: НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати канал 1 (1080 МГц), тому що використання даного каналу збігається з робочою частотою транспондерів ADS-B (1090 МГц) авіапілоту. Транспондери ADS-B - використовуються для розпізнання борту в повітрі, а також у системі TCAS, що запобігає зіткненню в повітрі.
Підключіть RX до будь-якого вільного UART-TX контролера польоту, увімкніть протокол VTX (Tramp) на відповідному UART.
Скопіюйте та вставте наступну команду у CLI версії BF4.1 або пізнішої.
vtxtable bands 2
vtxtable channels 8
vtxtable band 1 1G3_A A 1080 1120 1160 1200 1240 1280 1320 1360
vtxtable band 2 1G3_B B 1080 1120 1160 1200 1258 1280 1320 1360
vtxtable powerlevels 3
vtxtable powervalues 25 200 800
vtxtable powerlabels 25 200 800
Коли контролер польоту відправить команду на передавач, кнопка перестане працювати.
Необхідна прошивка INAV 5.0 або новіша.
| Діапазон частот: 1,2 ГГц |
| Кількість каналів: 9 |
| Частоти каналів: 1080 МГц; 1120 МГц; 1160 МГц; 1200 МГц; 1240 МГц; 1258 МГц; 1280 МГц; 1320 МГц; 1360 МГц |
| Потужність передавача: 0,1 мВт; 25 мВт; 200 мВт; 800 мВт |
| Антена: Inverted-Vee |
| Роз'єм антени: SMA-Female |
| PitMode: Є |
| Вибір каналу: Кнопка |
| Зовнішнє управління: IRC Tramp |
| Індикація каналу: Світлодіод |
| Передача аудіо: Моно |
| Вбудований мікрофон: Є |
| Форм-фактор: Плата |
| Живлення камери: 5 В 1,5 А |
| Вхід сигналу: RCA (відео + аудіо) |
| Відеоформат: NTSC; PAL |
| Рознесення відео/аудіо: 6 МГц, 6,5 МГц (на вбудованому мікрофоні) |
| Напруга живлення: 6 - 36 В |
| Потужність: 40мА (0.1 мВт), 110 мА (25 мВт), 150 мА (200мВт), 250 мА (800 мВт) при 12В |
| Розмір: 36х21,5х8 мм |
| Вага: 9 г (без антени) |
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 800 мВт |
| Роз'єм антени | SMA |
| Потужність відеопередавача | 0.1/25/200/800 мВт |
| Частота передавача/приймача | 1.2 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 9 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 19г |
| Ширина | 27мм |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 43мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари