![]() |
Відеопередавач AKK Long Range 5.8GHz 250-3000mW 30.5x30.5мм |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 3000 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Потужність відеопередавача | 250/500/1000/2000/3000 мВт |
| Монтажні отвори | 30.5 x 30.5мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 37 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 23г |
| Ширина | 36мм |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 36мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари