![]() |
Відеопередавач AKK New Era 5.8GHz Diversity 25-400mW 20x20мм |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 400 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Потужність відеопередавача | 25/50/200/400 мВт |
| Монтажні отвори | 20 x 20мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 40 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 5.4 г |
| Ширина | 26см |
| Висота | 6 г |
| Довжина | 26см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари