![]() |
Відеопередавач AKK Race Ranger 5.8GHz 200-1600mW |
* Обов'язкові поля
Підтримка Smart Audio. Дозволяє змінити налаштування VTX, такі як канали та потужність сигналу в екранному меню Betaflight.
Налаштування частоти та потужності однією кнопкою. Ви також можете змінити канал і потужність лише однією кнопкою.
Вбудований мікрофон. Дозволяє чути свій коптер, навіть якщо він летить дуже далеко.
Широкий діапазон вхідної напруги. Вхід 7-28В. Підтримка акумулятора 2-6s.
Вихід 5В. Відеопередавач оснащений виходом 5В для FPV камери.
Потужність 200 мВт/400 мВт/800 мВт/1600 мВт.
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 1600 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Потужність відеопередавача | 200/400/800/1600 мВт |
| Монтажні отвори | 30.5 x 30.5мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 40 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 16.8 г |
| Ширина | 36мм |
| Висота | 7 г |
| Довжина | 36мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари