![]() |
Відеопередавач Foxeer 5.8G Reaper Extreme 3W 72CH VTx |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 3000 мВт |
| Роз'єм антени | SMA |
| Монтажні отвори | 20 x 20мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 48 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 16 г |
| Ширина | 36.1 мм |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 37.7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари