![]() |
Відеопередавач RushFPV 1.3GHz 1.6W |
* Обов'язкові поля
| Формат вхідного відео | CVBS PAL/NTSC |
| Діапазон частот | 1060-1380МГц |
| Частота каналу | CH1-1080 CH2-1120 CH3-1160 CH4-1200 CH5-1240 CH6-1258 CH7-1280 CH8-1320 CH9-1360 |
| Потужність передавача | 14дБ (25мВт) - 32дБ (1600мВт) |
| Вхідна напруга | DC 7-35В (3-6S LiPo) |
| Споживана потужність | 400мА (+-20мА) при 12В |
| Температура експлуатації | -10°C до +60°C |
| Розміри | 36мм x 22мм x 7мм |
| Вага | 10г (VTX) |


vtxtable bands 2
vtxtable channels 8
vtxtable band 1 1G3_A A CUSTOM 1080 1120 1160 1200 1240 1258 1280 1320
vtxtable band 2 1G3_B B CUSTOM 1120 1160 1200 1240 1258 1280 1320 1360
vtxtable powerlevels 2
vtxtable powervalues 25 1600
vtxtable powerlabels 25 MAX
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 1600 мВт |
| Роз'єм антени | IPEX |
| Потужність відеопередавача | 25/1600 мВт |
| Частота передавача/приймача | 1.3 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 9 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 10 г |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари