![]() |
Відеопередавач RushFPV RUSH TANK SOLO 5.8GHz 1600mW |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 1600 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Потужність відеопередавача | PIT/25/400/800/MAX мВт |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 48 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 12 г |
| Ширина | 36мм |
| Висота | 6.7 мм |
| Довжина | 36мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари