Видеоприймач Caddx Walksnail Avatar VRX |
* Обов'язкові поля
| Діапазон частот | 5,8 ГГц |
| Кількість каналів | 8 |
| Вихід сигналу | HDMI |
| Відеоформат | H.265 |
| Роз'єм антени | RP-SMA-Female |
| Вибір каналу | Джойстик |
| Зовнішнє управління | Немає |
| Форм-фактор | Бокс |
| Дисплей | OSD |
| Диверсифікація прийому | Є |
| Напруга живлення | 7 - 21 В |
| Розмір | 114х55х22 мм |
| Вага | 83 г |
| Тип відеопередавача/приймача | Цифровий |
| Роз'єм антени | RP-SMA |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 8 |
| Тип | відеоприймач |
| Вага | 83 г |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари