![]() |
Відеоприймач RUSHFPV 3.3ГГц з патч-антеною 15.8 dBi |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Роз'єм антени | SMA |
| Частота передавача/приймача | 3.3ГГц |
| Кіл-ть каналів | 16 |
| Тип | відеоприймач |
| Вага | 103 г |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари