![]() |
Зарядна станція Bluetti PowerOak AC200P 2000Wh, 555000mAh, 2000W |
* Обов'язкові поля
Інвертор змінного струму AC200P забезпечує потужністю 2000 Вт (піково до 4800 Вт). Пристрій має акумулятор на 2000 Вт-год для живлення всього обладнання. З Bluetti AC200P зникає необхідність турбуватися про перебої з доступом до електроенергії вдома або на робочому місці. Ви можете покластися на AC200P будь-де.
Пристрій АС200Р має різні виходи – змінного та постійного струму. Ви отримаєте переваги обох виходів. Не можна зупиняти використання одного приладу для іншого – можна заряджати одночасно до 13 пристроїв. Крім того, зверху зарядної станції розміщуються дві панелі для бездротової зарядки. Просто покладіть смартфон (за допомогою технології) зверху і він почне відновлювати заряд. електричні плитки, радіоприймачі, проектори та багато іншого. При несподіваному відключенні подачі енергії він ідеально підійде для ролі домашньої резервної системи, особливо в мережах з нестабільною напругою мережі. Акумулятор на 2000 Вт-год забезпечує живлення ваших пристроїв багато годин поспіль. Це відмінне джерело енергії для кемпінгу, кочового життя у будинку на колесах тощо. У поєднанні з фотоелектричними панелями може відновлювати заряд від енергії сонця.
Порти:
Сертифікати: CEC, DOE, FCC, QC3.0, CA Prop 65.
| Роз'єми | AC, DC, USB-A |
| Тип батарей | Li-ion |
| Ємність | 2016 Вт.г |
| Тип зарядного пристрою | Зарядна станція |
| Вихідна сила струму | 5 Ах2, 3 Aх2, 2.4 Aх2, 10 А |
| Вихідна напруга | 230 В, 50/60 Гц, 38 В, 15 В, 20 В, 12.6 В, 12 В, 9 В, 5 В |
| Вхідна сила струму | 10 А, 8 А |
| Вхідна напруга | 10-65 В, 12-24 В, 100-240 В, 50-60 Гц |
| Функції зарядного пристрою | Незалежні канали, Захист від перезаряду, Визначення ємності |
| Індикація | З дисплеєм |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 22 кг |
| Ширина | 49.7 см |
| Висота | 30.5 см |
| Довжина | 24.2 см |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари