![]() |
Зарядна станція DJI Battery Station BS65 для DJI Matrice 350 RTK |
* Обов'язкові поля
Пересувна зарядна станція DJI BS65 для Matrice 350 RTK розрахована на 8 батарей TB65 дрона та 4 батареї WB37 пульта ДК.
| Тип батарей | LiPo 2S, LiPo 12S |
| Призначення | для квадрокоптерів |
| Сумісність з коптерами | DJI |
| Сумісність з серіями коптерів | Matrice 350 |
| Тип зарядного пристрою | Зарядна станція |
| Вихідна сила струму | 6 A, 8.9 А, 7 A |
| Вихідна напруга | 52.8 В, 8.7 В |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Функції зарядного пристрою | Незалежні канали |
| Кількість батарей | 12 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 9.03 кг |
| Ширина | 25.4 см |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 35.8 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари