![]() |
Зарядний пристрій для 2х батарей ISDT K2 AIR 20A AC/DC 200W/500Wx2 1-6S з вбудованим блоком живлення |
* Обов'язкові поля
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 1000 Вт |
| Блок живлення | вбудований |
| Роз'єми | microUSB, USB-C, AC, XT60 |
| Вхідна напруга | 10-30 В |
| Кількість батарей | 2 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 700 г |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари