![]() |
Зарядний пристрій ToolkitRC M6AC 300W 15A 1-6S з вбудованим блоком живлення |
* Обов'язкові поля
| Розмір продукту | 108×106×60мм |
| Вага продукту | 350г |
| Розмір упаковки | 144×158×63мм |
| Вага упаковки | 510г |
| LCD | IPS 2.0″ LCD 320×240 пікс |
| Напруга входу | AC 100-240V@MAX 120W |
| DC 7-35V@MAX 30A | |
| Тип батареї | LiPo LiHV LiFe Lilon LTO @1-6S |
| NiMH @1-16S Pb@1-10S | |
| Поточна балансування | 1000мА@4.2V |
| Точність балансування | <0.005V |
| Потужність заряду | 0.1-15A@300W |
| Потужність розряду | 0.1-15A@300W Режим відновлення |
| 0.1-3A@15W Внутрішній режим | |
| USBA | 5.0V/1.0A @10W або оновлення |
| Напруга | 1.0V-5.0V @1-6S |
| Внутрішній опір | 0.1мΩ-99мΩ @1-6S |
| PWM | 880мкс-2200мкс@20-400Гц |
| PPM | 880мкс-2200мкс×8 CH@20-50Гц |
| SBUS | 880мкс-2200мкс×16 CH@20-100Гц |
| PWM | 500мкс-2500мкс@20-1000Гц |
| PPM | 880мкс-2200мкс×8 CH@50Гц |
| SBUS | 880мкс-2200мкс×16 CH@74Гц |
| Потужність | 0.5-15A@1-28V Режим: CC+CV |
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 300 Вт |
| Блок живлення | вбудований |
| Роз'єми | USB-A, AC, XT60 |
| Вхідна напруга | 7-35 В |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 220 г |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари