![]() |
Зарядний пристрій ISDT Q6 NANO 8A 200W 1-6S без блока живлення |
* Обов'язкові поля
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 200 Вт |
| Блок живлення | зовнішний |
| Роз'єми | XT60 |
| Вхідна напруга | 10-30 В |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 118 г |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари