![]() |
Зарядний пристрій ToolKitRC M7 200W 10A 1-6S без блока живлення |
* Обов'язкові поля
Toolkit RC M7 - це невеликий зарядний пристрій з кольоровим дисплеєм потужністю 200 Вт! На перший погляд, M7 - це невеликий і компактний зарядний пристрій, але він має широкий спектр додаткових функцій, які не зустрінеш у зарядних пристроях на ринку. Додаткові функції включають тестер сервоприводів, перевірку стану кожного елементу в акумуляторі, ваттметр (для вимірювання потужності), тестери входів PWM/PPM/S.Bus (для перевірки приймачів) а також генератори виходів, що надають змінні напругу та сили струму з постійним струмом.
| Вхідна напруга | DC 7-28V |
| Вихідна напруга | 1-28V |
| Вихід USB | 5V 2.1A |
| Сила зарядки | 0.1-10A |
| Сила розрядки | 0.1-2A (режим переробки) 0.1-10A (внутрішній режим) |
| Макс. потужність зарядки | 200W |
| Макс. потужність розрядки | 200W @MAX 10A Режим утилізації 10W@3A Нормальний режим |
| Типи акумуляторів | LiFe/Lilon/LiPo/LiHv (1-6S) NiMH/Cd (1-16S) Pb (1-10S) |
| Розміри | 73*51*27 мм |
| Вага | 90 г |
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 200 Вт |
| Блок живлення | зовнішний |
| Роз'єми | USB-A, XT60 |
| Вхідна напруга | 7-28 В |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 220 г |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари