![]() |
Зарядний пристрій ToolKitRC M8P 600W 20A 1-8S без блока живлення |
* Обов'язкові поля
Toolkit RC M8P - це невеликий зарядний пристрій з кольоровим дисплеєм потужністю 600 Вт! На перший погляд, M8P - це невеликий і компактний зарядний пристрій, але він має широкий спектр додаткових функцій, які не зустрінеш у зарядних пристроях на ринку. Додаткові функції включають тестер сервоприводів, перевірку стану кожного елементу в акумуляторі, ваттметр (для вимірювання потужності), тестери входів PWM/PPM/S.Bus (для перевірки приймачів) а також генератори виходів, що надають змінні напругу та сили струму з постійним струмом.
| Вхідна напруга | DC 7-35V @ 25A |
| Вихід USB | 5V 2.1A |
| Сила зарядки | 600W 0.1-20A |
| Сила розрядки | 600W 20A (режим утилізації) 20W 3A (звичайний режим) |
| Типи акумуляторів | LiFe/Lilon/LiPo/LiHv (1-8S) NiMH/Cd (1-16S) Pb (1-10S) |
| Розміри | 99*72*35 мм |
| Вага | 180 г |






| Підтримка батарей до кіл-ть S | 8S |
| Макс. потужність | 600 Вт |
| Блок живлення | зовнішний |
| Роз'єми | USB-A, XT60 |
| Вхідна напруга | 7-35 В |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 180 г |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари