![]() |
Зарядний пристрій ToolKitRC M9 600W 20A 1-8S без блока живлення |
* Обов'язкові поля
• Багатокутний дисплей: Кут нахилу екрану 0-85 градусів для зручного перегляду
• Масивний вихід 600 Вт: Можливість використання 2-8S, з автоматичним балансуванням акумуляторів
• Швидке заряджання по USB: Максимальний вихід 65 Вт через USB-C/USB-A
• Все в одному: Функціональність універсального пристрою
• Дисплей IPS з широким кутом огляду: Яскравий кольоровий екран 2,4 дюйма, який можна бачити навіть при прямому сонячному світлі
| Зарядний пристрій | Вхідна напруга | 7-35В@МАКС 25A |
| Тип |
LiPo LiHV LiFe Li-ion@1-8S NiMh @1-20S Pb @1-12S |
|
| Потужність зарядки | 0.1-20A@600W | |
| Потужність розряду |
0.1-20A@600W Зовнішній 0.1-3A@20W Звичайний |
|
| USB |
5-20В МАКС 65Вт@ТИП-С ТИП-А
Протокол PD 3.0/PD2.0/PPS/QC4/QC3.0/QC2.0 AFC/FCP/SCP/PE2.0/PE1.1/SFCP/VOOC |
|
| Вимірювання | PWM | 500мкс-2500мкс @20-1000Гц |
| PPM | 880мкс-2200мкс*8CH @20-50Гц | |
| SBUS | 880мкс-2200мкс*16CH @20-100Гц | |
| Напруга | 1.0В-5.0В @8S | |
| Внутрішнє опір | 1-100мОм @8S | |
| ESC | 0.1A-25A @МАКС 600Вт | |
| Вихід | PWM | 880мкс-2200мкс @20-400Гц |
| PPM | 880мкс-2200мкс*8CH @50Гц | |
| SBUS | 880мкс-2200мкс*16CH @74Гц | |
| Живлення | 0.11-25A@1-30В Режим:CC+CV | |
| Загальне | Карта TF | 128Мб-16Гб |
| Розмір виробу | 110*70*39мм | |
| Вага виробу | 240г | |
| Розмір упаковки | 135*81*44 мм | |
| Вага упаковки | 330г | |
| LCD | IPS 2.4”320*240 пікселів |
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 8S |
| Макс. потужність | 150 Вт |
| Блок живлення | зовнішний |
| Роз'єми | USB-A, XT60 |
| Вхідна напруга | 7-28 В |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 220 г |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари