![]() |
Блок живлення ToolkitRC ADP450 450W 24V 19A |
* Обов'язкові поля
ToolkitRC ADP450 - це високоякісний блок живлення потужністю 450 Вт, який ідеально підходить для використання з різними потужними зарядними пристроями, такими як iSDT або ToolkitRC.
| Вхідна напруга: | AC 100-240V 50/60Hz |
| Вхідний струм: | Макс. 5А |
| Вихідна напруга: | Макс. 24В |
| Вихідний струм: | Макс. 19А |
| Роз'єм: | XT60 |
| Розмір: | 187мм * 91мм * 57мм |
| Вага: | 800г |
| Робоча температура: | -10°C - 40°C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Вихідна сила струму | 10.3 А |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вхідна сила струму | 2 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Тип | блок живлення |
| Вага | 518 г |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари