![]() |
Екшн-камера GoPro HERO13 Black Creator Edition |
* Обов'язкові поля
У комплект GoPro HERO13 Black Creator Edition входять екшн-камера HERO13 Black, медіа-модуль, світловий модуль та тримач з батареєю Volta. Ці аксесуари дозволяють творцям контенту легко відправлятися в наступну пригоду та знімати високоякісне відео та аудіо 5.3K. Зберігайте все це в чохлі для перенесення.
GoPro зіграла ключову роль у зйомці фільму "TWISTERS".
Об’єктиви автоматично обирають правильний режим і налаштування для ваших зйомок.
Дозволяє наблизитися у 4 рази ближче, ніж стандартна HERO13 Black, із можливістю змінювати фокусну відстань.
Поле огляду (FOV) на 36% ширше та на 48% вище, ніж у стандартної HERO13 Black.
Автоматично налаштовує параметри для професійного ефекту розмиття руху.
21:9 кінематографічне співвідношення сторін без спотворень із привабливими ефектами засвічення.
Гібридний HDR (HLG) забезпечує насичені деталі та яскраві кольори.
Функція Burst Slo-Mo дозволяє записувати при 400fps у 720p або 5.3K при 120fps.
Підтримує 5.3K60, 4K120, 2.7K120 та 1080p240. Можливість створювати кадри у 24.7 МП із відео.
Перемикайтеся між широким, вертикальним або повним кадром і редагуйте у додатку Quik.
Більша глибина кольору, плавні градації та реалістичність.
Найкраща стабілізація відео серед усіх камер GoPro.
Надійна конструкція витримує найекстремальніші ситуації.
Батарея Enduro у поєднанні з ручкою-акумулятором забезпечує більше 5 годин роботи.
Легко прикріплюйте та знімайте камеру з різних аксесуарів.
Пріоритезуйте звук із мікрофона або записуйте з декількох джерел одночасно.
Підключайте Apple AirPods або інші бездротові мікрофони.
2 кріплення cold-shoe, micro HDMI, USB-C і 3.5 мм порт для мікрофона.
Просте завантаження та хмарне зберігання
• Швидке завантаження:
Автоматичне створення чорнових версій для швидкого перегляду.
• Необмежений хмарний резерв:
Зберігайте матеріали в хмарі з повною якістю.
| Максимальна роздільна здатність | 5.3K 60 fps |
| Режими відео | 5.3К: 60, 30, 24 кадри/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 5К(4:3): 30, 24 кадри/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 4К: 120 кадрів/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 4К: 60, 30, 24 кадри/с (SuperView, широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 4К(4:3): 60, 30, 24 кадри/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 2.7К: 240 кадрів/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 2.7К: 120, 60 кадрів/с (SuperView, широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 2.7К(4:3): 120, 60 кадрів/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 1080р: 240 кадрів/с (широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) 1080р: 120, 60, 30, 24 кадрів/с (SuperView, широкий, лінійний, лінійний + вирівнювання горизонту, вузький) Інтервали в режимі відео TimeWarp: авто, 2x, 5x, 10x, 15x, 30x Інтервали в режимі відео Таймлапс: 0.5, 1, 2, 5, |
| Режими фото | 23Мп в режимі "Суперфотка" з удосконаленим HDR Швидкість серійної зйомки (кадрів/с): Aвто (до 25/1), 30/10, 30/6, 30/3, 25/1, 10/3, 10/1, 5/1, 3/1 Інтервали в режимі таймлапс-фото: 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 секунд; 2, 5, 30, 60 хвилин |
| Роздільна здатність | 4K (3840X2160), FULL HD (1920X1080), 2.7K (2704X1520), 5.3K (5312X2988), 5K (5120X2880) |
| Кількість мегапікселів | 27 Мп |
| Формат відео | H.265 (HEVC) + H.264 (AVC) MP4 |
| Запис аудіо | Запис з 3 мікрофонів з поліпшеною обробкою стороннього шуму від вітру Стереозвук Звукозапис у форматі RAW |
| Глибина занурення | до 10 м (без корпусу), до 60 м (з корпусом) |
| Роз'єми | USB-C |
| Тип батарей | Li-ion |
| Ємність | 1720 мАг |
| Особливі властивості | Touch Zoom, HDR фото, WDR фото, RAW фото, наявність дисплею, стабілізація, система придушення шуму, ударотримкість, водостійкість |
| Особливі функції | Auto Low Light, Селфі, Онлайн трансляція, Зв'язок з хмарою, Protune/Ultra, HiLight Tag, Режим SuperView, QuickCapture, QuikStories, Голосове керування |
| Дисплей | Фронтальний 1.4" LCD, 2.27" LCD, сенсорний |
| Стабілізація | Электронна 3-вісьова стабілізація зображення |
| Навігація | GPS |
| Тип матриці | CMOS |
| Wi-Fi | 5GHz |
| Сумісність з камерами | GoPro |
| Серія | GoPro HERO13 |
| Вбудований спалах | так |
| Об'єктив | Фокусна відстань 24,4 мм |
| Світлочутливість для відео | ISO 100 - 6400 |
| Світлочутливість для фото | ISO 100 - 3200 |
| Колір | чорний |
| Вага | 154 г (з акумулятором) |
| Ширина | 71.8 мм |
| Висота | 50.8 мм |
| Товщина | 33.6 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари