![]() |
Камера аналогова для FPV Foxeer Night Cat 3 Micro |
* Обов'язкові поля
| Тип вихідного сигналу | аналоговий |
| Тип FPV камери | нічна |
| Роздільна здатність | 1200 TVL |
| Особливі властивості | WDR відео, DNR (шумопоглинання) |
| Об'єктив | 2.1 мм |
| Вага | 10.7 г |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 19 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари