![]() |
Кріплення TELESIN поворотне для екшн-камер на велосипед |
* Обов'язкові поля
Рульове кріплення Telesin для екшн-камер сумісне з більшістю моделей велосипедів, мотоциклів, квадроциклів, снігоходів, скутерів. Кріпиться на трубчасті поверхні, надійно затискається вбудованим гвинтом.
Кріплення Telesin для камер дозволить вести екшн-зйомку від першої особи під час екстремальних поїздок на високих швидкостях. Встановлюється на кермо велосипеда, мотоцикла, квадроцикла, снігохода, скутера. Або ж на будь-яку трубу діаметром від 20 до 32 мм.
Щільно охоплює кермо, затискається вбудованим гвинтом, внутрішня силіконова вставка запобігає ковзанню та зменшує вібрації.

Для встановлення екшн-камери передбачено трипроменеве кріплення, фіксуючий болт необхідно купити додатково. Завдяки кульовій головці, кут огляду камери можна гнучко регулювати в діапазоні 360° безпосередньо під час зйомки.

| Призначення | на кермо, для екшн-камери, для велосипеда |
| Сумісність з камерами | Insta360, GoPro, Xiaomi, Sony Action Cam, SJCAM, GitUp, DJI, AirOn, Bravis, Atrix, SportCam, Carcam, Acme, Discovery, Alfacore |
| Сумісність з серіями | GoPro HERO10, GoPro HERO3, GoPro HERO3+, GoPro HERO4, GoPro HERO5, Xiaomi Yi 4K, Xiaomi Yi Sport Basic Edition, Xiaomi Yi Sport Travel Edition, GoPro HERO6, GoPro HERO7, GoPro HERO8, GoPro HERO9, GoPro HD HERO / HERO2, GoPro HERO11, GoPro HERO12, GoPro HERO13 |
| Сумісність з моделями | GoPro HERO4 Session, DJI Action 2, GoPro HERO11 Black, GoPro HERO11 Black Mini, GoPro HERO13 Black, GoPro HERO12 Black, GoPro HERO3 Black, GoPro HERO3+ Black, GoPro HERO4 Black, Xiaomi Yi Sport, Xiaomi Yi 4K, GoPro HERO5 Black, GoPro HERO5 Session, GoPro HERO3 White, GoPro HERO3 Silver, GoPro HERO3+ Silver, GoPro HERO4 Silver, GoPro HERO6 Black, GoPro HERO2, Sony HDR-AZ1, GoPro HERO7 Black, Insta360 Nano, Insta360 Air, Insta360 ONE, SJCAM SJ360+, SJCAM SJ8 PRO/PLUS/AIR, GoPro Fusion, SJCAM SJ360, Sony HDR-AS300, Insta360 ONE X2, Sony FDR-X3000, SJCAM SJ6, SJCAM SJ7, SJCAM М20, SJCAM SJ5000, SJCAM SJ4000, GitUp Git2P Pro, GoPro HD HERO, DJI OSMO Action, GoPro HERO10 Black, DJI Pocket 2, GoPro HERO9 Black, Insta360 ONE R, GitUp Git2P 90°, GitUp Git3 Duo 90°, GitUp Git3 Duo 170°, GoPro MAX, GoPro HERO8 Black, DJI OSMO Pocket, SJCAM SJ9 Strike/Max, SJCAM ION Totem, SJCAM ION Carbon, SJCAM ION Krypton, Insta360 ONE X |
| Діаметр труби | 20 - 32 мм |
| Тип | кріплення |
| Матеріал | Пластик, Алюміній |
| Вага | 90 г |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 123 мм |
| Товщина | 62 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари