![]() |
Патч-антенна Maple 1.2GHz 12dBi RHCP (SMA) |
* Обов'язкові поля
| Діапазони частот | 1080 - 1360 МГц |
| Тип антени | Патч |
| Частота антени | 1.2 ГГц |
| Полярізація | Кругова права |
| Коефіцієнт підсилення | 12 dBi |
| Хвильовий опір | 50 Ом |
| КСВ | 1.5 |
| Конектор | SMA |
| Тип | антена |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари