![]() |
Пропелер Master AirScrew K Series 14x8 для літаків (CW) |
* Обов'язкові поля
| Діаметр пропелера | 14" / 356мм |
| Крок пропелера | 8" / 203мм |
| Товщина ступиці | 5/8" / 15.9мм |
| Діаметр ступиці | 1/4" - 5/16" / 6.35мм - 7.94мм * |
| Вага пропелера | 2.05унцій / 58.1г |
| Напрям обертання | CW |
| Матеріал | Композит, армированный стекловолокном |
| Колір | Чорний |
| Крок гвинта | 8 |
| Діаметр | 14'' |
| Кіл-ть лопатей | 2 |
| Напрямок обертання | CW |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товара | США |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари