![]() |
Відеопередавач FXT 5.8GHz 3000mW (X-Band) |
* Обов'язкові поля
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 3000 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Монтажні отвори | 30.5 x 30.5мм |
| Частота передавача/приймача | 5.8 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 48 |
| Тип | відеопередавач |
| Ширина | 24.8 мм |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 40.8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари