![]() |
Відеопередавач iFlight BLITZ Whoop 4.9GHz 2.5W |
* Обов'язкові поля
| CH1 | CH2 | CH3 | CH4 | CH5 | CH6 | CH7 | CH8 |
| 4990MHz | 5020MHz | 5050MHz | 5080MHz | 5110MHz | 5140MHz | 5170MHz | 5200MHz |
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 2500 мВт |
| Роз'єм антени | MMCX |
| Потужність відеопередавача | PIT/25/400/1000/2500 мВт |
| Частота передавача/приймача | 4.9/5.0 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 8 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 32 г |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари