![]() |
Зарядний пристрій Дуо ToolKitRC M6D 500W 15A 1-6S без блока живлення |
* Обов'язкові поля
| Вхідна напруга | 7.0-28.0В @MAX 30А |
| Тип батарей | Lipo LiHV LiFe Lion@1-6S NiMh @1-16S Pb @1-10S |
| Струм балансування | 800мА @2-6S |
| Точність балансування | < 0.005В |
| Діапазон напруги | 0.2-5.0В @1-6S |
| Внутрішній опір | 1-100mR @1-6S |
| Потужність зарядки | 500Вт @MAX 25А SYNC 250ВТ @MAX 15А x 2 ASYC |
| Потужність розрядки | 500Вт @MAX 15А Recycle 12Вт @MAX 3А Nomal |
| USB роз'єм | 2.1А @5.0В Upgrade@USB3.0 |
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 500 Вт |
| Блок живлення | зовнішний |
| Кількість батарей | 2 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари