![]() |
Зарядний пристрій SkyRC S100NEO 100/200W 1-6S з вбудованим блоком живлення |
* Обов'язкові поля
| Підтримка батарей до кіл-ть S | 6S |
| Макс. потужність | 200 Вт |
| Блок живлення | вбудований |
| Роз'єми | AC, XT60 |
| Вхідна напруга | 10-30 В |
| Функції зарядного пристрою | Незалежні канали |
| Кількість батарей | 1 |
| Тип | зарядний пристрій |
| Вага | 470 г |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари