![]() |
Відеопередавач VTX-1G3TE V2 9CH 1.2-1.3GHz |
* Обов'язкові поля
Натисніть кнопку A, щоб обрати потужність сигналу RF, 0 (синій світлодіод) = 0,1 мВт (PIT), 1 - 25 мВт. 2 - 200 мВт, 3 - 2000 мВт.
Натисніть кнопку B, щоб обрати частоту.
Протокол SmartAudio - IRCTramp.
vtxtable channels 8
vtxtable band 1 1G3_A A CUSTOM 1080 1120 1160 1200 1240 1280 1320 1360
vtxtable band 2 1G3_B B CUSTOM 1080 1120 1160 1200
vtxtable levels 3
vtxtable powervalues 25 200 2000
vtxtable powerlabels 25 200 800
INAV 6.1.1 або попередні версії не підтримують налаштування 2000 мВт через протокол Tramp
| Тип відеопередавача/приймача | Аналоговий |
| Макс. потужність відеопередавача | 2000 мВт |
| Роз'єм антени | SMA |
| Потужність відеопередавача | 0.1/25/200/2000 мВт |
| Частота передавача/приймача | 1.2 ГГц |
| Кіл-ть каналів | 9 |
| Тип | відеопередавач |
| Вага | 16г |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товара | Китай |
Будь першим хто задасть питання
Переглянуті товари